Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tarczyński: Pani Leszczyna pokazała, że PO pogardliwe myśli o Polakach. Czują się lepsi, czują się elitą

AS 16:34 15 maja 2020
Telewizja Republika
– Pani Leszczyna po raz kolejny pokazała, że myślą o Polakach jak najgorzej, pogardliwie i to jest dramatyczne. Czują się lepsi. Cały czas czują się tą elitą, która jest ponad resztą społeczeństwa - powiedział w rozmowie z portalem niezalezna.pl europoseł PiS Domnik Tarczyński.

"Jestem o tym głęboko przekonana, że polska polityka, polscy politycy, chyba nie są gotowi na Małgorzatę Kidawę-Błońską" - powiedziała w radiu TOK FM Leszczyna, członkini sztabu wyborczego Kidawy-Błońskiej. "Nie jesteśmy gotowi na polityka zupełnie uczciwego, polityka, który nie kalkuluje, nie kombinuje, ale po prostu mówi jak jest" - dodała. Zacytowała fragment Ewangelii św. Mateusza, w którym jest napisane, żeby "nie rzucać pereł przed wieprze".

– Można to skomentować tylko w jeden sposób - to są ludzie, którzy z każdą swoją wypowiedzią kompromitują się, pokazują, kim są i co sądzą o Polakach. Pani Leszczyna po raz kolejny pokazała, że myślą o Polakach jak najgorzej, pogardliwie i to jest dramatyczne. Czują się lepsi. Cały czas czują się tą elitą, która jest ponad resztą społeczeństwa. Ta wypowiedź jest kompromitująca. Pani Leszczyna powinna odejść z polityki, przeprosić naród polski, ponieważ my jako politycy jesteśmy przedstawicielami narodu, jesteśmy wybierani przez naród. To jest pogarda nie tylko dla nas, ale dla ludzi, którzy nas wybrali. Ja zostałem wybrany przez kilkadziesiąt tysięcy osób i te wszystkie osoby zostały obrażone przez nią. Jest to absolutny skandal - powiedział w rozmowie z portalem Niezalezna.pl europoseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński. 

Źródło: TOK FM // Niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze