Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tarczyński: Opozycja ma halucynacje

pmb 17:20 14 lutego 2018
Twitter
– Opozycja ma halucynacje. Robi z Frasyniuka męczennika. Wszyscy są równi wobec prawa, pan Frasyniuk również – powiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński.

Przypominamy: dziś o 6:10 został zatrzymany przez policję Władysław Frasyniuk, który dwukrotnie odmówił stawienia się na przesłuchanie, mimo wezwań prokuratury. Po kilku minutach przesłuchania i postawieniu mu zarzutu, Frasyniuk został zwolniony do domu.

– Opozycja już od ponad dwóch lat używa słów, których znaczenia nie ma i opisuje rzeczywistość, która nie istnieje. To jest cały czas stan delirium, jaki oni przeżywają po przegranych wyborach – podkreślił poseł.

– To jest delirium po utracie opium, jakim dla nich była władza. I po prostu mają halucynacje. Jest to albo schizofrenia polityczna, albo bardzo, bardzo cyniczna gra, która ma przedstawić fałszywy obraz tego, co dzieje się w Polsce. Nie ma dyskusji. Wszyscy są równi wobec prawa i nawet jeśli używa się wielkich słów, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, nie zmienia to faktu, że jeżeli ktoś łamie prawo lub nie dopełnia prawa, to jest traktowany na równi – dodał Tarczyński.

Źródło: polskatimes.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze