Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tarczyński: Opozycja krzyczy i kłamie, my robimy swoje. A Polska się bogaci

JJ 22:39 14 grudnia 2020
Europoseł Dominik TarczyńskiTV Republika
W programie „TweetUp” na antenie TV Republika dzisiejszym gościem redaktora Łukasza Jankowskiego był dziś europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Dominik Tarczyński – prosto z Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Rozmowa dotyczyła zeszłotygodniowego szczytu UE i atmosfery, która panuje w PE po tych gorących negocjacjach.

– Pierwszy komentarz, który usłyszałem, to było: jak to się robi, żeby wyrwać te 770 wyrwać. „Nikt niczego nie wyrwał”, powiedziałem, „ponieważ te pieniądze nam się należały”. Proszę zauważyć, jaki budżet mieliśmy jeszcze parę lat temu w poprzedniej perspektywie.

– Przypominam ten słynny spot, w którym wystąpił komisarz Lewandowski z Tuskiem i Sikorskim, chwaląc się, że wynegocjowali 300 miliardów. Sugerowali wówczas, że nikt nigdy nie wynegocjował wyższej kwoty i prawdopodobnie nie wynegocjuje. Okazuje się, że wynegocjował – rząd Prawa i Sprawiedliwości, 770 mld. To są dane, a nie moja opinia. Ogromny sukces. Jedziemy dalej! Gotówka się zgadza, środki płyną do Polski – to najważniejsze.

– Mówimy o tym od 2015 r. „Praworządność”, „walka o demokrację” i wszystkie te hasła już od lat towarzyszą wszelkiego rodzaju przedsięwzięciom i procesom, tak w PE, jak i w Warszawie i niczego to nie wnosi. Polska się bogaci. Wrzuciłem dziś na mój profil na Twitterze historycznie najlepsze dane jeżeli chodzi o wynik Polski, o to jak Polska sobie radzi.

– Oni wychodzą na ulicę albo posługują się kolegami ze skrajnej lewicy, wychodzą na ulice, krzyczą, kłamią, tymczasem my robimy swoje, a Polska się bogaci.

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze