Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tarczyński do Kidawy-Błońskiej: "To skandal i seksizm!"

A.N 18:34 7 grudnia 2019
Telewizja Republika
Poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński zwrócił uwagę na argument, którym podczas prawyborczej debaty posługiwała się Małgorzata Kidawa-Błońska.

W sobotę w Warszawie miała miejsce debata kandydatów w prawyborach prezydenckich Platformy Obywatelskiej. Posłanka  Małgorzata Kidawa-Błońska i jej kontrkandydat, prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak ubiegają się głosy partyjnych delegatów. Ostateczne wskazanie, kto  z PO zawalczy w wyścigu o fotel prezydenta nastąpi 14 grudnia, kiedy odbędzie się głosowanie.

Do argumentów wysuwanych przez kandydatów odniosły się media, ale  także politycy.  Dominik Tarczyński zauważył, że Małgorata Kidawa-Błońska wielokrotnie wskazywała, że jej głównym atutem, który pozwoli na konkurowanie z Andrzejem Dudą jest jej płeć. Do tych słów odniósł się na Twitterze poseł PiS, Dominik Tarczyński. Polityk oskarżył ją o seksizm:

– Wielokrotne seksistowskie podkreślanie przez Panią Kidawę, że jest lepszym kandydatem, ponieważ jest kobietą to absolutny skandal i dyskryminacja mężczyzn! – napisał na Twitterze parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze