Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Takiej weekendowej gazety jeszcze nie czytałeś! Już dziś kup "Niecodzienną Gazetę Polską" - dodatek do "Gazety Polskiej Codziennie"!

Tomasz Sakiewicz 9:12 23 czerwca 2018
Dzisiejszy numer wzbogaciliśmy o 8-stronicowy dodatek zatytułowany „Niecodzienna Gazeta Polska”. I tak będzie co weekend. Cena sobotnio-niedzielnego wydania „Codziennej” będzie wynosiła 2,99 zł.

Nasz zespół to nie tylko sprawni i rzetelni dziennikarze, którzy są w centrum najważniejszych wydarzeń w kraju, ale również kreatywna grupa autorów z dużym poczuciem humoru i błyskotliwością. Przekonają się Państwo o tym, sięgając po weekendowe wydania „Codziennej”. Zdrowie, polemiki, popkultura, internet, fotoreportaż, sylwetki – o tym będziemy pisali. Jesteśmy ciekawi Państwa reakcji na nasz nowy produkt. Dodatek zatytułowaliśmy „Niecodzienna Gazeta Polska” i wierzę, że będzie on ciekawym tytułem na weekend. Powiedzcie o nim znajomym, dajcie młodszym czytelnikom, a nawet poczytajcie dzieciom do poduszki. Będę bowiem opowiadał w nim bajki. To nie żart. A bajki to też prawda, tylko piękniejsza. Miłej lektury!

Cena sobotnio-niedzielnego wydania „Codziennej” będzie wynosiła 2,99 zł. Cena piatkowego wydania z programem telewizyjnym tak jak do tej pory 2,5 zł, a pozostałych numerów bez zmian – 2 zł.

 

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze