Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tak wygląda demonstracja zatroskanych obywateli Francji! A w Polsce? Zachodnie media pisały o strasznym marszu „faszystów”

pmb 13:49 25 listopada 2018
Zrzut ekranu/Twitter/@JamesWard80
Paryż i cała Francja są wręcz rozrywane przez protestujących, którzy noszą miano „żółtych kamizelek”. Pola Elizejskie przypominają pole bitwy, demonstranci niszczą wszystko co popadnie, a policja używa brutalnych metod by opanować sytuację. A w Polsce?

„Hańba tym, którzy atakowali (policję – przyp. red.). Hańba tym, którzy dopuszczali się przemocy wobec innych obywateli... Nie ma miejsca na taką przemoc w Republice” – napisał Emmanuel Macron.

Czy hańbą nie jest nazywanie pokojowego i pełnego dumy narodowej Marszu Niepodległości, który przeszedł ulicami Warszawy 11 listopada? 250 tys. osób potrafiło w spokoju i patriotycznym uniesieniu oddać cześć Polsce Niepodległej.

A we Francji? Tylko wczoraj w wyniku protestów „żółtych kamizelek” 20 osób zostało rannych. Policja została zmuszona do użycia armatek wodnych i gazu łzawiącego, by opanować sytuację. Na ten moment w wyniku demonstracji dwie osoby zginęły, a kilkaset jest ciężko rannych. Pola Elizejskie wyglądają jak pobojowisko.

Wystarczy spojrzeć na poniższe materiały wideo:

Źródło: telewizjarepublika.pl/twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze