Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tak ma wyglądać wolność słowa we Francji?! Pisarz skrytykował masowy napływ migrantów. Został skazany na więzienie!

A.N 8:56 25 stycznia 2020
Telewizja Republika
Francuski pisarz Renaud Camus usłyszał wyrok dwóch miesięcy więzienia w zawieszeniu i grzywnę w wysokości 3600 euro, ponieważ publicznie sprzeciwił się...masowej migracji, którą nazywa „inwazją”. W uzasadnieniu wyroku sąd zaznaczył, że słowa Camusa nosiły znamiona podżegania do nienawiści ze względu na pochodzenie etniczne.

Według Camusa masowa migracja jest dużym zagrożeniem dla Europy. Pisarz od wielu lat wskazuje, że szczególnie niebezpieczny jest napływ na Stary Kontynent ludności z krajów muzułmańskich. W jednej ze swoich książek pt. „Wielka Wymiana” stwierdził, że biała, katolicka ludność europejska jest systematycznie zastępowana ludnością pozaeuropejską, w szczególności pochodzącą z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Poglądy Camusa dotyczące imigracji sprawiły, że trafił przed sąd, który w jego wypowiedziach dopatrzył się przestępstwa,polegającego na podżeganiu do nienawiści ze względu na pochodzenie. Pisarz w jednym ze swoich tekstów stwierdził, że Francja i Europa są skolonizowane. Dodał, że „nieodwracalna kolonizacja to kolonizacja demograficzna”, dokonująca się poprzez przepływ ludności. „Wiara w to, że we Francji są tylko Francuzi, jest całkowitą iluzją. Są najeźdźcy i najeżdżani, kolonizatorzy i skolonizowani, okupanci i okupowani” – mówił.

Imigracja stała się inwazją (…) Francja i Europa są sto razy bardziej i poważniej skolonizowane niż kiedykolwiek same kolonizowały. Nieodwracalna kolonizacja to kolonizacja demograficzna poprzez przeniesienie populacji. Niektórzy twierdzą, że nie ma kolonizacji, ponieważ nie ma podboju wojskowego. Mylą się. Armia podboju to przestępcy duzi i mali, wszyscy ci, którzy uniemożliwiają życie Francuzom, szkodząc im w każdy możliwy sposób, od słynnych zbrodni po terroryzm, który jest ich rozszerzeniem (…) Wymiana ludzi, zastąpienie etniczne, Wielka Wymiana są najważniejszym wydarzeniem w historii naszego kraju, ponieważ (…) jeśli będzie kontynuowana, nie będzie dłużej historią Francji” – zaznaczył Renaud Camus.

Sąd w miejscowości Auch we Francji uznał winę pisarza i skazał go na dwa miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu, a także wpłatę łącznie 3600 euro na konta organizacji „antyrasistowskich”. Beneficjentami wpłat mają być SOS Racisme oraz Międzynarodowa Liga przeciwko Rasizmowi i Antysemityzmowi LICRA.
Źródło: nczas.com/magnapolonia.org/dzienniknarodowy.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze