Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tajemniczy pożar samochodu w lesie. Wewnątrz dwa ciała

PR 11:54 9 maja 2019
policja
Pracownik wieży obserwacyjnej zauważył dym nad lasem i powiadomił o tym służby. Okazało się, że płonie samochód w lesie, niedaleko Krzywej Góry. We wraku auta funkcjonariusze ujawnili zwłoki dwóch osób. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

8 maja, po godzinie 15, oficer dyżurny namysłowskiej policji otrzymał informację o płonącym samochodzie. Zdarzenie miało miejsce w kompleksie leśnym, niedaleko miejscowości Krzywa Góra, w powiecie namysłowskim.

Policjanci po dotarciu na miejsce, od funkcjonariuszy straży pożarnej dowiedzieli się, że w ugaszonym wraku znajdują się ciała dwóch osób. 

Teren natychmiast został zabezpieczony przez funkcjonariuszy. Miejsce zostało przekazane dla prokuratora, pod którego nadzorem pracę rozpoczęła grupa dochodzeniowo-śledcza.

Technicy kryminalistyki wspólnie z biegłym z zakresu medycyny sądowej zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia a kryminalni przesłuchali pierwszych świadków. Do pracy zaangażowano również przewodnika z psem tropiącym. 

Decyzją prokuratora nadzorującego czynności na miejscu pożaru, wrak samochodu został zabezpieczony na policyjnym parkingu a ciała przekazane do sekcji zwłok. Trwają czynności policjantów i prokuratury zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: TEN TEKST TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH! Bestialskie morderstwo dwóch dziewczyn!

 

Źródło: policja

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze