Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tą deklaracją zaskoczył wszystkich! Wałęsa zapowiada wniosek o autolustrację

am 13:56 3 kwietnia 2019
Telewizja Republika
Były prezydent we wpisie na Facebooku zadeklarował, że wkrótce wniesie wniosek o autolustrację. Nie stroni również od ataku na Instytut Pamięci Narodowej.

W ostatnim czasie poinformowano, że IPN wszczął postępowanie autolustracyjne wobec byłego szefa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Kazimierza Kujdy, którego nazwisko widnieje w odtajnionym zbiorze zastrzeżonym Instytutu. Z dokumentów wynika, że służby zarejestrowały go jako TW Ryszard.

Wałęsa we wpisie na Facebooku oskarża IPN o zorganizowanie "prowokacji na zlecenie". "Sprawa zaczęła się po wyrzuceniu braci Kaczyńskich z pracy w kancelarii prezydenta. W kancelarii ministra Macierewicza ZNAJDOWAŁA SIĘ KOPERTA ZAŁOŻONA PRZEZ MINISTRA Kozłowskiego który zbierał anonimy mówiące o mojej rzekomej współpracy z SB. To były materiały wcześniej wytworzone na zlecenie generałów do wysyłania na różne adresy by niszczyć tym sposobem moje dobre imię.Tak zgromadzone dokumenty przejęte po ministrze Kozłowskim zostały uznane przez niektórych za teczkę agenta Bolka" – czytamy.

Podjął się również analizy teczek. Jak wskazuje, "teczki te są tak lipnie wykonane, że każdy może sobie udowodnić sfabrykowanie". "Już na samym początku, strona 6 , Karta kontrolna. Kolejność wpisów nie mogła w oryginale tak wyglądać a brak co najmniej 10 nazwisk tych co kontrolowali tą dokumentację i potwierdzają ten fakt całkowicie udowadnia sfabrykowanie tych teczek" – kończy wpis.

 

Źródło: Facebook/ Lech Wałęsa

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze