Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szydło: Źle się dzieje, jeżeli taki dzień jest wykorzystywany politycznie przez premiera

ap 13:21 1 września 2015
Beata Szydło, PiSFacebook/ Beata Szydło
– Ewa Kopacz dzieli Polaków. W ostatnich dniach, w ramach kampanii wyborczej, bardziej koncentruje się na walce wyborczej, walce politycznej, niż na pełnieniu funkcji premiera polskiego rządu – stwierdziła kandydatka PiS na premiera Beata Szydło na konferencji prasowej w Brzeszczach.

Wiceprezes PiS podkreśliła, że w takim dniu, jak 1 września powinniśmy w sposób szczególny pamiętać, jak ogromne znaczenie ma wspólnota. – Dziś trzeba budować wspólnotę, a nie dzielić Polaków. To słowa, które chciałabym, aby premier usłyszała. Bo ona bardzo często w ostatnich dniach podkreśla te podziały, dzielenie. Próbuje w jakiś sposób nas dzielić – mówiła Szydło.

Kandydatka PiS na premiera stwierdziła, że w ostatnich dniach, Ewa Kopacz bardziej koncentruje się na walce wyborczej, walce politycznej, niż na pełnieniu funkcji premiera polskiego rządu. – Polska potrzebuje wspólnoty, potrzebuje tych działań, nie tylko deklaracji  – przekonywała. Jak dodała, te rowy, które powstały przez 8 lat rządów po, będą zasypywane. – I to jest przesłanie płynące z dnia dzisiejszego – wskazała.

– Źle się dzieje, jeżeli taki dzień jest wykorzystywany przez premiera polskiego rządu do kwestii politycznych. Dziś trzeba mówić o tym, co się wydarzyło we wrześniu 1939 roku, trzeba wyciągać wnioski, trzeba mówić o budowaniu wspólnoty i działać na rzecz jej budowania – zaznaczyła Szydło.

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze