Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szydło: zapraszamy do biało-czerwonej drużyny wszystkich Polaków - bądźmy razem

PR 13:04 9 października 2019
Telewizja Republika
Zapraszamy do naszej biało-czerwonej drużyny wszystkich Polaków, bądźmy razem - mówiła w środę b. premier, europosłanka Beata Szydło. Jej zdaniem, drużyna PiS przez ostatnie cztery lata pokazała, że jest wiarygodna, że wspólnie z Polakami pracuje na to, aby przyszłość Polski była dobra.

Byłe premier, eroposeł Beata Szydło podczas konferencji, że "dzisiaj jest taki moment, kiedy zapraszamy do naszej biało-czerwonej drużyny wszystkich Polaków - bądźmy razem".

- To jest bardzo ważny czas, bardzo ważny moment, kiedy możemy potwierdzić, że chcemy, aby Polska była nadal tym krajem, tym państwem stawianym za wzór rozwoju, bezpieczeństwa, ale przede wszystkim, aby Polakom godnie i dobrze się tutaj żyło - mówiła b. premier.

Stwierdziła, że to jest ten moment, w którym możemy pokazać, że ponad podziałami, ponad waśniami i sporami potrafimy myśleć o przyszłości ojczyzny.

- Biało-czerwona drużyna niech rusza w Polskę i niech zwycięża. Jest w niej miejsce dla każdego - i tych z państwa, którzy nas wspieracie, którzy obdarzyliście nas zaufaniem cztery lata, za co serdecznie wam dziękujemy - mówiła.

- Byliście z nami przez cały ten czas, wtedy, kiedy były dobre i złe momenty i wtedy, kiedy cieszyliśmy się sukcesami. To wspólnie razem zmieniliśmy Polskę, to wspólnie razem wypracowaliśmy ten dobry czas dla Polski - zaznaczyła.

 

Czytaj także:

Jarosław Kaczyński: Chcemy wezwać wszystkich Polaków do tego, aby zastanowili się nad wyborem i poszli głosować.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze