Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szydło: Rozejrzyjmy się w swoim najbliższym otoczeniu i zastanówmy się, czy...

AS 15:12 11 października 2019
@BeataSzydlo Twitter
- Zdrowie, to wszystko, co wokół tego jest skoncentrowane, jest jednym z filarów naszego programu - powiedziała w piątek w Brzesku była premier, europosłanka PiS Beata Szydło. Zaapelowała także o oddanie głosu w nadchodzących wyborach.

Beata Szydło, która spotkała się z mieszkańcami Brzeska zachęcała do głosowania na PiS wszystkich, "którym zależy na Polsce", którzy chcą, żeby "dobry czas dla Polski trwał".

 Podkreśliła, że jednym z priorytetów obecnego rządu są kwestie związane ze zdrowiem. - To właśnie zdrowie, to wszystko, co wokół tego jest skoncentrowane, jest jednym z filarów naszego programu - zadeklarowała. Dodała, że ważne są także programy społeczne i inwestycyjne.

Beata Szydło wskazała, że wszystko to będzie możliwe do zrealizowania, jeśli "przede wszystkim zmobilizujemy się i po prostu pójdziemy w niedzielę do wyborów, co jest bardzo ważne i każdy z nas ma prawo do głosowania". Nie odbierajmy sobie tego prawa my sami, a więc idźmy do wyborów, znajdźmy ten czas - apelowała.

Zwracała się także do tych, którzy mają wątpliwości, na kogo oddać swój głos. Zachęcała, by te osoby zastanowiły się, czy "ci ludzie, którzy przez ostatnie cztery lata rządzili w Polsce dotrzymali słowa, czy są wiarygodni".

- Nie sięgajmy gdzieś daleko, nie słuchajmy głosów gdzieś z oddali, ale rozejrzyjmy się w swoim najbliższym otoczeniu i zastanówmy się, czy moje życie choć trochę zmieniło się na lepsze w ciągu tego czasu - mówiła była premier.

 

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze