Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szwed: wzmacniamy polskie rodziny!

M.N. 20:38 20 marca 2019
Telewizja Republika
Rozszerzamy program 500+, to kluczowe wsparcie dla rodzin! To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy mają i chcą mieć dzieci - mówił na antenie Telewizji Republika Stanislaw Szwed, sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

W programie "Oddaję Państwu Głos" rozmawiano przede wszystkim o "piątce Kaczyńskiego".

Podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowano pięć nowych propozycji programowych partii. Lider PiS Jarosław Kaczyński obiecał wprowadzenie 500 plus od pierwszego dziecka oraz zniesienie podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia. Zapowiedział także „trzynastkę” w postaci najniższej emerytury – 1100 zł – dla każdego emeryta, a także przywrócenie zredukowanych połączeń autobusowych i obniżenie kosztów pracy.

– Rozszerzamy program 500+, to kluczowe wsparcie dla rodzin! To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy mają i chcą mieć dzieci mówiła nam Szwed. 

– 500+ to pierwszy w historii program, który dotyczy tak ogromnej grupy. To jest pierwszy program, którym dzielimy się z polskim społeczeństwem dochodami, które wspólnie wypracowaliśmy - podkreślił.

– Mamy świadomość, że w polityce senioralnej jest jeszcze wiele do zrobienia i w tej kwestii będziemy działać - dodał.

 

ZOBACZ NAJCIEKAWSZE WYPOWIEDZI NASZEGO GOŚCIA:

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze