Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szwajcarski dziennikarz napisał, że 200 tys. neonazistów maszerowało w Warszawie. Będzie pozew!

pmb 19:39 14 listopada 2018
Flickr/Maja Ruszpel/CC0 1.0 Universal (CC0 1.0) Public Domain Dedication
Szwajcarski dziennikarz Fabian Eberhard zamieścił na Twitterze zdjęcie z Marszu Niepodległości z podpisem „straszne: 200 tys. nacjonalistów i neonazistów maszeruje w Warszawie”. Były dziennikarz Daniel Liszkiewicz poinformował, że planuje pozew przeciwko niemieckiemu dziennikarzowi za naruszenie dóbr osobistych swojej rodziny.

„Planuję pozew przeciw Fabianowi Eberhardowi za naruszenie dóbr osobistych mojej rodziny, z którą byłem na Biało-Czerwonym Marszu. Nazwanie uczestników neonazistami godząc w nas zbiorowo, godzi w każdego z nas z osobna. Kto pomoże w poprowadzeniu sprawy?” – napisał Liszkiewicz na Twitterze.

Szwajcarskiemu dziennikarzowi odpisał również prof. Żerko. „Jestem polskim historykiem, lewicowcem. Moja żona i ja też tam byliśmy. Dla ciebie jestem nacjonalistą czy neonazistą?”.

Dyrektor Centrum Interwencji Procesowej Ordo Iuris Bartosz Lewandowski poinformował, że „Ordo Iuris oferuje pomoc prawną w tej kwestii. Uprzejmie proszę o kontakt z biurem Centrum Interwencji Procesowej”.

Źródło: twitter.com/telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze