Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szokujące słowa Timmermansa: islamiści detonują bomby w Europie, bo są „dyskryminowani”

sm 10:25 12 września 2019
To co wygaduje Frans Timmermans przechodzi ludzkie pojęcia. Tego typu zachowania trzeba hamować za wszelką cenę, bo grożą nam wszystkim i naszemu bezpieczeństwu. Tak samo jak ideologię LGBT, która jest nowym współczesnym totalitaryzmem, czyli osoby wyznające i propagujące ją powinni zostać ukarani!

- Komisja Europejska na swojej stronie internetowej opublikowała przesłanie pierwszego wiceprzewodniczącego tej instytucji Fransa Timmermansa do muzułmanów z okazji Islamskiego Nowego Roku. Holender potwierdza zaangażowanie KE w zwalczanie nietolerancji, nienawiści i dyskryminacji wobec muzułmanów na Starym Kontynencie. Wyraża też wdzięczność wobec wyznawców Allaha za wkład w ukształtowanie Europy. Co więcej, ubolewa, że w Europie są jakoby grupy, które podsycają nienawiść do muzułmanów. – Jesteśmy teraz świadkami ohydnych ataków na muzułmanów w Europie i na całym świecie – podkreśla Timmermans.

Wyjaśnia, że ataki terrorystyczne przeprowadzane przez osoby wyznające islam są odpowiedzią na dyskryminację, której ta grupa doświadcza w UE. – Europa powinna być wolna od jakichkolwiek form dyskryminacji czy prześladowań.

- Dzisiaj to chrześcijanie są najbardziej prześladowaną grupą na świecie. Tym powinien zająć się Timmermans, i to w odniesieniu nie tylko do Europy, ale do całego świata – podkreśla w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” prof. Karol Karski, poseł do Parlamentu Europejskiego.

Źródło: Nasz Dziennik

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze