Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szokujące obrazy sprzed kościoła w Sopocie! Jeden z mężczyzn znieważył kobietę z dzieckiem, bo miała ...

sm 13:00 26 czerwca 2017
fot. Maciej Luczniewski/Gazeta Polska
Portal sopot.naszemiasto.pl informuje, że pewien mężczyzna znieważył kobietę i jej 2,5-letnią córeczkę pod jednym z kościołów w Sopocie, zabraniając jej wejść do kościoła, gdyż miała ciemny kolor skóry. Policja od razu zareagowała i zatrzymała tego prowokatora.

Do incydentu doszło w niedzielę przed Mszą świętą ok. godz. 9.30. Nieopodal wejścia do kościoła kobietę z 2,5-letnią córką na rękach zaczepił mężczyzna. Zabronił im wejść do środka, wskazując na inny kolor skóry dziewczynki. Kobieta odeszła i od razu zaalarmowała policję. - Kiedy funkcjonariusze próbowali ustalić tożsamość mężczyzny, odmówił on podania swoich danych oraz okazania dokumentu tożsamości, dopuszczając się tym samym wykroczenia - mówiła asp. Karina Kamińska, rzecznik sopockiej policji. - W trakcie interwencji próbował uciec policjantom. Funkcjonariusze byli zmuszeni użyć wobec mężczyzny siły fizycznej (...). Podczas wykonywania czynności z zatrzymanym mężczyzną policjanci ustalili, że jest to 59-letni mieszkaniec wsi w województwie łódzkim. Mężczyzna był trzeźwy - dodała.

Za ten incydent mężczyźnie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

Należy zauważyć, że incydent wygląda na prowokację, by pokazać kościół i ludzi wierzących w czarnych barwach. Nikt o zdrowych zmysłach nie wyzywa i poniża osób innego koloru skóry, ani tym bardziej nie zabrania wejść do kościoła. Coraz bardziej widać, że niektóre środowiska chcą za wszelką cenę zaszkodzić kościołowi! 

 

Źródło: sopot.naszemiasto.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze