Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szokujące filmy z tsunami. Zobacz co tam się działo!

sm 12:58 23 grudnia 2018
Na nagraniach wideo przekazanych przez Agencję widać zalane ulice nadmorskich miejscowości i uciekających w popłochu mieszkańców. Tsunami uderzyło ok. godz. 21.30 czasu lokalnego w sobotę. Najnowsze informacje mówią już o 220 ofiarach.

Liczba ofiar śmiertelnych fal tsunami, które w sobotę uderzyły w wybrzeża wokół cieśniny Sund wzrosła z 43 do 168. Rannych zostało blisko 600 osób – poinformowały w niedzielę władze. 20 uznaje się za zaginione. Według indonezyjskiej Agencji ds. Klęsk Żywiołowych dziesiątki budynków zostało zniszczonych.

 

– Będąc na plaży próbowałem sfotografować wulkan Krakatoa. Nagle zobaczyłem nadchodzącą falę i zacząłem uciekać. Pobiegłem prosto do hotelu, gdzie spały moja żona i mój syn. Obudziłem ich i wyjrzałem przez okno. Zobaczyłem dużą falę, która na szczęście ominęła hotel. Była tak silna, że samochody zostały zepchnięte z drogi. Wraz z innymi ludźmi uciekliśmy z hotelu do lasu, który jest położony na wzgórzu – relacjonował telewizji BBC World News Oystein Lund Andersen, norweski fotograf.

 
 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze