Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szokujące fakty o zabójcy Adamowicza. Odbył ...

sm 21:58 29 marca 2019
Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki w odpowiedzi na interpelację posłów Platformy Obywatelskiej ujawnił wręcz szokujące informacje na temat Stefana W., zabójcy Pawła Adamowicza. Okazuje się, że Stefan W., od 2014 r. do grudnia 2018 r. odbył ponad 100 konsultacji z lekarzami i psychologami w związku ze swoim zdrowiem psychicznym! I ...

... „Przez okres 2 miesięcy osadzony przebywał w więziennym oddziale psychiatrycznym – w Oddziale Szpitalnym Aresztu śledczego w Szczecinie. Skazany był dwudziestokrotnie konsultowany psychiatrycznie, ponadto przez ostatnie dwa lata ponad pięćdziesiąt razy przez lekarza kierownika ambulatorium. W związku ze stabilnym stanem psychicznym nie było wskazań do częstszych konsultacji psychiatrycznych. W tygodniu poprzedzającym zwolnienie, osadzony był jeszcze dwukrotnie konsultowany. Skazany konsultowany był też czterdzieści dziewięć razy przez psychologów”.

Wiceminister sprawiedliwości poinformował też, że u skazanego Stefana W. nie zdiagnozowano uzależnienia od alkoholu czy innych środków odurzających lub psychotropowych. "Mógł korzystać ze spacerów i świetlicy wspólnie z innymi skazanymi. Nie deklarował przynależności do podkultury przestępczej. W celach mieszkalnych rozmieszczany był zgodnie z obowiązującymi przepisami” – napisał Patryk Jaki.

Źródło: fakt24.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze