Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SZOK! 87-latek wjechał w ludzi na targowisku. Pomylił hamulec z gazem...

M.N. 19:19 9 października 2018
Policja Lubelska
87 letni kierowca citroena wjechał w stragany na targowisku miejskim w Tarnogrodzie. Do tego zdarzenia doszło dziś przed południem. W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna pomylił pedał hamulca z pedałem gazu. Poszkodowani mężczyźni zostali przetransportowani do szpitali.

Dzisiaj około godziny 11:00 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał informację o kierowcy citroena, który wjechał w ludzi na targowisku miejskim w Tarnogrodzie.

Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Prowadzone czynności pozwoliły wstępnie ustalić, że 87 letni mieszkaniec gminy Sieniawa, który kierował samochodem citroenem pomylił pedał hamulca z pedałem gazu i wjechał w stragany, a następnie potrącił dwóch mężczyzn.

Poszkodowani to 68 letni mieszkaniec gminy Biłgoraj oraz 69 latek z gminy Księżpol. Poważnie ranny 68 latek został śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowany do szpitala w Lublinie. Drugi z mężczyzn również został przewieziony do szpitala.

Jak ustalili policjanci 87 latek był trzeźwy. Obecnie na miejscu trwają czynności. Trwa szczegółowe wyjaśnianie okoliczności wypadku.

Źródło: Policja Lubelska

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze