Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szlachetne propozycje totalnych szybko spaliły na panewce... Obronić ich nie zdołał nawet poseł Szczerba! [ZOBACZ FILM]

am 18:34 10 września 2018
fot. Polskie Radio 24
Podczas konwencji wyborczej Koalicji Obywatelskiej, totalni zaprezentowali tzw. sześciopak, który uchodzi za "konkurencję" dla "piątki Morawieckiego". Podczas audycji w Polskim Radiu 24, prowadzący wyłożył posłowi Szczerbie, jak wyborcze obietnice mają się do rzeczywistości. Jak nietrudno się domyślić, zabrakło asa w rękawie…

– Proponujecie m.in żeby uczniowie mieli darmowy dojazd do szkół. A to za waszych rządów zlikwidowano np. 50% ulgę na dojazd dla studentów – zaczął red. Jankowski.

– Proponujecie, by każde dziecko miało wyrównane szanse i ciepły posiłek, a już w 2008 roku Donald Tusk obiecywał, że zaczniemy od prawa do ciepłego posiłku, bo głodne dziecko to jest hańba... i tak dalej, i tak dalej – wymieniał.

– Schetyna obiecuje ostrą walkę z procederem wwozu do Polski śmieci z całego świata, a ów proceder zaczął się od nowelizacji ustawy za rządów Platformy i PSL... Jaka jest wiarygodność waszych obietnic? Przecież mieliście 8 lat żeby to wszystko zrealizować. Więcej, obiecywaliście to wszystko 10, 11 lat temu – podsumował swój wywód.

Jak na dociekliwość redaktora zareagował poseł PO Michał Szczerba?

 

Całą rozmowę znajdą państwo TUTAJ.

 

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze