Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szef MSWiA: Mam nadzieję, że prezydenckie projekty będą odpowiadały programowi PiS

EmaPob 10:30 22 września 2017
Telewizja Republika
– Mam głęboką nadzieję, że pan prezydent Andrzej Duda przedstawi takie projekty ustaw dot. sądownictwa, które będą odpowiadały programowi Prawa i Sprawiedliwości – powiedział w piątek minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak na antenie Polskiego Radia 24.

– Czekamy na te projekty. Mam głęboką nadzieję, że pan prezydent przedstawi takie projekty, które będą odpowiadały programowi PiS. Przecież prezydent w kampanii wyborczej mówił o tym bardzo wyraźnie, że konieczna jest dogłębna zmiana wymiaru sprawiedliwości. Zobaczymy, czy te projekty będą odpowiadały zobowiązaniom, które podjął pan prezydent w kampanii wyborczej – mówił Błaszczak.

Szef MSWiA odniósł się również do zajęcia przez Urząd Skarbowy 12 tys. zł. na prywatnym rachunku prezydent Warszawy. Ocenił, że Hanna Gronkiewicz-Waltz stawia się ponad prawem i uważa, że Komisja Weryfikacyjna nie mogła powstać. 

– Jest Trybunałem Konstytucyjnym, wyrocznią, twierdzi, że nie bo nie i jeszcze jest na tyle arogancka, że mówi, że pieniądze wrócą do niej z odsetkami. Oto oblicze władzy, to właśnie twarz PO – stwierdził Mariusz Błaszczak.

– Zawsze PO było tak sytuowane, że taka fajna partia, fajni ludzie. Schetyna nie jest fajny, ma wielu przeciwników, jest oceniany jako polityk nie mający zaufania, stąd ta wścieklizna. Widać to w wystąpieniach parlamentarnych. Atakuje, jest agresywny, to dowód słabości – podkreślił minister. 

Źródło: polskieradio.pl

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze