Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szczyt NATO w Warszawie. Utrudnienia komunikacyjne w stolicy

zm 8:44 4 lipca 2016
Flickr.com/Pawel Kabanski/CC BY-SA 2.0
W związku ze szczytem NATO oraz Światowymi Dniami Młodzieży od północy przywrócone zostały kontrole graniczne. Szczególne środki ostrożności wprowadzone zostaną jednak przede wszystkim w stolicy, do której przyjedzie kilkudziesięciu polityków i przedstawicieli organizacji międzynarodowych.

Już za kilka dni, 8-9 lipca do stolicy Polski przyjedzie m.in. prezydenta Stanów Zjednoczonych Barack Obama, delegacje z 28 państw członkowskich, 26 krajów towarzyszących, delegacje Unii Europejskiej, Organizacji Narodów Zjednoczonych i Banku Światowego.

W Warszawie dla kierowców zamknięta zostanie część dzielnic miasta – Ochoty, Śródmieścia i okolice Stadionu Narodowego, gdzie odbywa się szczyt.

Stadion od dłuższego czasu jest pod specjalnym nadzorem służb, a obecnie jest ogradzany specjalnymi metalowymi barierami. Na około obiektu zmienione zostanie kursowanie komunikacji miejskiej, trasy wielu tramwajów i autobusów zostaną zmodyfikowane. Jak apelują władze miasta, pasażerowie powinni uważnie czytać komunikaty na przystankach, a kierowcy uważać na tymczasowe zmiany na drogach.

Utrudnienia potrwają do niedzieli wieczorem. 

Źródło: TVN24, TOK FM, telewizjarepublika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze