Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szczerski: USA jest dla Polski kluczowym partnerem zwłaszcza w dziedzinie bezpieczeństwa

PP 7:18 5 lipca 2017
Fot. Tv Republika
We wtorek 4 lipca Szef Gabinetu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Krzysztof Szczerski spotkał się z grupą doradców i asystentów amerykańskich kongresmenów.

W trakcie spotkania  minister Szczerski podziękował za kontynuowanie wspólnych polsko-amerykańskich kontaktów oraz przypomniał,  że USA jest dla Polski [-kluczowym partnerem zwłaszcza w dziedzinie bezpieczeństwa. Prezydencki minister wyjaśnił także sens zapoczątkowanej wspólnie przez Prezydentów Polski i  Chorwacji Inicjatywy Trójmorza oraz ostatnie działania podejmowane przez Polskę w dziedzinie bezpieczeństwa energetycznego.

Wczoraj odbyło się ważne posiedzenie z amerykańskimi dyplomatami, a dziś Samolot Air Force One z Trumpem na pokładzie ma wylądować na lotnisku im. Fryderyka Chopina około godziny 22:00. Prezydencka para od razu uda się do hotelu Mariott. Melania i Donald Trump zatrzymają się w najdroższym i najbardziej luksusowym apartamencie dostępnym w ofercie Mariottu, w którym cena za jedną noc wynosi 5 tysięcy złotych. W ponad 200-metrowym apartamencie na 40. piętrze prezydent USA będzie przygotowywał się na spotkanie z przedstawicielami polskiej władzy. Na czas wizyty Trumpa w Polsce w hotelu postawione zostaną dwie bramki bezpieczeństwa z ochroną i wykrywaczami metalu.

Źródło: prezydent.pl / se.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze