Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Świrski: oczekiwałbym od prokuratury podjęcia działań w sprawie konferencji Strajku Kobiet

Aleksandra Robaczewska 17:13 27 listopada 2020
Publiczna konferencja, jak się okazało stała się prywatnym spotkaniem, ponieważ Marta Lempart wraz ze swoimi współpracownikami zrobiła selekcję dziennikarzyPortal TV Republika
W dzisiejszym programie "Republika po południu" red. Ilona Januszewska rozmawiała z Maciejem Świrskim. Temat spotkania dotyczył zniewagi dziennikarzy na konferencji "Strajku Kobiet".

We wtorek 24 listopada miała miejsce konferencja prasowa "Strajku Kobiet". Publiczna konferencja, jak się okazało stała się prywatnym spotkaniem, ponieważ Marta Lempart wraz ze swoimi współpracownikami zrobiła selekcję dziennikarzy. 

- Moglibyśmy emocjonalnie podchodzić do tej sprawy, ale ja jestem daleki od tego. To co widzieliśmy na nagraniach to jest łamanie prawa.

- Konferencje publiczne powinny być dostępne dla wszystkich, wolne. Nie było na nią specjalnych zaproszeń, dlatego zostało złamane prawo prasowe, ponieważ doszło do uniemożliwienia dziennikarzowi wykonywania zawodu.

- Jeśli organizacja która mówi o rewolucji, o wojnie, a  równolegle tłumi krytykę, to po prostu jest to organizacja totalitarna.

 

127194921_723426981856307_3011779644266400792_n

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze