Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Święta ponad podziałami! Gryglas: w Sejmie składamy sobie życzenia z politykami z różnych ugrupowań

M.N. 9:42 20 kwietnia 2019
Telewizja Republika
Gościem Telewizji Republika był poseł Zbigniew Gryglas, poseł Porozumienia. – W Sejmie składamy sobie zawsze życzenia – również z przeciwnymi partiami. Staramy się to robić ponad podziałami – mówił nam Gryglas.

Poseł Zbigniew Gryglas rozpoczął od życzeń dla naszych widzów i czytelników. – Chciałbym, aby te święta umocniły naszą wiarę – mówił Gryglas.

– W Sejmie składamy sobie zawsze życzenia – również z przeciwnymi partiami. Staramy się to robić ponad podziałami – podkreślił.

Podczas rozmowy poseł Porozumienia zdradził również przepis na chleb oraz zdradził, jakie tradycje panują u niego w domu. – Ze święconką idą u nas w domu zawsze dzieci, ale staramy im się towarzyszyć. Taką tradycję wyniosłem z domu – mówił. 

– Tradycje są bardzo ważne, ale nie można zapomnieć o tym, co najważniejsze – czyli Zmartwychwstanie Chrystusa!

NOTRE DAME

Przypomnijmy, że w pożarze Notre Dame, który wybuchł w poniedziałek wieczorem, ogień strawił iglicę i cały dach katedry, ale w ocenie straży pożarnej struktura budowli i jej zachodnia fasada zostały ocalone.

Macron zapowiedział odbudowę Notre Dame w ciągu pięciu lat. W sumie na rekonstrukcję świątyni zebrano już około miliarda euro; środki wysyłają zarówno miliarderzy czy duże firmy, jak i zwykli obywatele.

– W tym roku Wielki Tydzień rozpoczął się tragicznie. Płonął jeden z największych symboli chrześcijaństwa. (…) Najstarsza córa (Francja) Kościoła jest dzisiaj krajem bardzo laickim, w którym zwalcza się Kościół chrześcijański, a budowane są meczety - mówił Gryglas. Jego zdaniem Kościół został zamieniony w dom publiczny. 

Poseł Gryglas podkreślił, że kiedy wraca do domu stara się odkładać temat polityki na bok – zwłaszcza przy świątecznym stole. 

 

ZACHĘCAMY WYSŁUCHAĆ CAŁEJ ROZMOWY!


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze