Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Światowy bestseller "Głos serca" już w Polsce! Nasz patronat

JJ 15:12 30 lipca 2020
Psalm18.pl
Nakładem wydawnictwa Psalm18.pl w Polsce ukazała się właśnie kolejna powieść Janette Oke. Tytuł „Głos serca” wiele osób kojarzy raczej z popularnym serialem. Historia tam przedstawiona była zainspirowana bestsellerową książką. Telewizja Republika ma patronat nad powieścią „Głos serca”.

– Elizabeth Thatcher jest młodą, ładną, kulturalną i wykształconą nauczycielką z dobrego domu. Ale kiedy podróżuje na zachód, aby uczyć w wiejskiej szkole u podnóża gór Kanady, jest zupełnie nieprzygotowana na warunki, które napotyka. Mimo to jest zdeterminowana, by odnieść sukces w tym trudnym zadaniu polegającym na dopasowaniu się do miejscowej ludności i kształtowaniu serc oraz umysłów dzieci których uczy. Jest równie zdeterminowana, aby nie oddawać swojego serca żadnemu z lokalnych mężczyzn. Ale kiedy pozna bohaterskiego funkcjonariusza Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej, zaczyna zastanawiać się nad swoimi uczuciami- czytamy w opisie książki, która z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy lubią wzruszające historie (nie tylko kobietom).

– Ale ta książka to nie tylko romantyczna historia. Janette Oke ze swoim wyjątkowym talentem porusza kwestie wiary, przyjaźni, poświęcenia dla innych, walki z przeciwnościami. Jest to też opowieść o pięknie życia w czasach, kiedy telefon jest rzadkością, podróże pociągiem zajmują kilka dni, a codzienne obowiązki wymagają znacznie większego wysiłku niż w dzisiejszym świecie- piszą wydawcy powieści.

Powieść można nabyć w wersji papierowej i cyfrowej na www.psalm18.pl, a na jesień planowana jest premiera audiobooka.

 

 Autorzy: Janette Oke

 ISBN: 978-83-955619-7-9

 Tłumaczenie: Edyta Ładuch

 Tytuł oryginału: When Calls the Heart

 Strony: 312

 Format: 135mm x 205mm

 Wydawnictwo: Psalm18.pl

 Rok premiery: 2020

 

Źródło: Psalm18.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze