Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SUV zderzył się z ciężarówką. Zginęło 15 osób

mm 21:00 2 marca 2021
Według dyrektora szpitala w El Centro ofiarami katastrofy są nielegalni imigranci (zdjęcie ilustracyjne)Fot. Pixabay/rauschenberger
W zderzeniu dwóch samochodów w południowej Kalifornii zginęło co najmniej 15 osób. Dziesięciu rannych przewieziono do szpitali. Ofiarami katastrofy są prawdopodobnie nielegalni imigranci.

Do wypadku doszło na drodze stanowej 115, w rejonie położonego w pobliżu granicy z Meksykiem miasta El Centro, ok. 160 km na wschód od San Diego. SUV marki Ford, w którym według ratowników było 27 osób, zderzył się z przewożącą żwir ciężarówką.

Dyrektor pogotowia ratunkowego regionalnego centrum medycznego w El Centro Judy Cruz poinformowała, że 14 osób zginęło na miejscu. Siedmiu rannych przewieziono do szpitala w El Centro, gdzie jedna z nich zmarła. Dwie ofiary wypadku zostały przetransportowane do szpitala w Brawley.

Według dyrektora szpitala w El Centro dr. Adolphe'a Edwarda ofiarami katastrofy są nielegalni imigranci. Podkreślił, że ranni doznali poważnych urazów.

Według rzecznika kalifornijskiej policji drogowej Jake'a Sancheza kierowca ciężarówki odniósł w katastrofie drobne obrażenia. W opinii funkcjonariusza w fordzie zgodnie z prawem nie powinno jechać więcej niż osiem osób.

Źródło: PAP/WNP, Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze