Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Suski o wyborach samorządowych: PO utrzymała bastion szczawiu i mirabelek

pmb 10:38 23 października 2018
Fot. Telewizja Republika
– W Warszawie Platforma Obywatelska utrzymała bastion szczawiu i mirabelek, już podobno zgłaszają się chętni po kolejne kamienice – powiedział szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski. Polityk był gościem red. Doroty Kani w Polskim Radiu 24.

Marek Suski powiedział dlaczego było tak ciężko o wygraną w stolicy:

– W Warszawie nie jest łatwo wygrać. Można powiedzieć, że to jedno z tych miast, w których trudno przekonać ludzi do kogoś innego. Były takie wypowiedzi, że cokolwiek Platforma by złego zrobiła, i tak na nich zagłosujemy, bo nie lubimy PiS, taka była atmosfera.

– Nie fetujemy zwycięstwa. Jesteśmy wdzięczni wyborcom, że na nas zagłosowali. Przed nami dalsza ciężka praca – dodał polityk.

Szef gabinetu politycznego premiera odniósł się również do ostatniego wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE:

– Będziemy się odwoływać od wyroku TSUE , będziemy tłumaczyć nasze racje. Jestem zdziwiony sytuacją wokół SN, ponieważ argumenty prawne były po naszej stronie – mówił Suski. – W Unii Europejskiej nie są zadowoleni z tego, że Polska nie chce przyjmować przymusowych ilości imigrantów i walczy z mafiami, które wyprowadzały z kraju miliardy. Jest to walka o obalenie obecnego rządu, aby przyszła nowa, bardziej spolegliwa władza.

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze