Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Suski: Nie byłoby wolności słowa, gdyby nie Telewizja Republika

pmb 19:47 5 czerwca 2018
Marek SuskiFot. Telewizja Republika
– Bardzo serdecznie dziękuję za tak wspaniałą nagrodę w imieniu pana premiera Mateusza Morawieckiego. Nie byłoby wolności słowa, gdyby nie Telewizja Republika. To dla mnie wielki zaszczyt, że mogę odebrać tą nagrodę w imieniu premiera – powiedział szefa gabinetu politycznego premiera Marek Suski, który w imieniu Mateusza Morawieckiego odebrał nagrodę "Polityka Roku".

– Wszystkim zebranym przesyłam serdeczne pozdrowienia. Zaś laureatom nagród przekazuję szczere gratulacje. W ciągu 5 lat stworzyliście na rynku miejsce niezależnej rozmowy. Tu była rzetelna informacja. Wypełnialiście misje w służbie prawdy.

– Z roku na rok powiększaliście swoje możliwości. Dołączali do was Ci, którzy mieli odwagę zmienić rynek medialny w Polsce. Teraz zbieracie owoce swojego zaanagażowania. Stacja, ktorą tworzycie jest dziełem wspólnym. Zapracowaliście na zaufanie odbiorców.  

– Stworzyliście niezależne medium, odpowiedzialne za wolne słowo i dobro ojczyzny. Na kolejne lata życzę równie imponujących sukcesów. Wszystkim związanym z Telewizją Republika przesyłam jeszcze raz serdeczne pozdrowienia.

Premier Mateusz Morawiecki

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze