Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Strzelanina w przydrożnej restauracji w Teksasie. Policja zatrzymała 192 osoby

zm 15:46 18 maja 2015
FLICKR/ Steve/CC BY-SA 3.0
Do strzelaniny pomiędzy członkami gangu motocyklowego doszło w miejscowości Waco, w środkowej części stanu Teksas. W starciach zginęło co najmniej 9 osób.

Strzelanina miała miejsce w przydrożnej restauracji Twin Peaks, kiedy pomiędzy członkami kilku gangów doszło do kłótni. - Były co najmniej trzy wrogie sobie grupy, walczące pomiędzy sobą tego dnia - mówił rzecznik policji sierżant Patrick Swanton. Jak dodał, policja spodziewała się problemów i na miejscu był funkcjonariusz.

Walki między przedstawicielami gangów szybko przeniosły się przed restaurację, gdzie doszło do strzelaniny. W wyniku odniesionych w starciach obrażeń zginęło 9 osób, a kolejnych 18 zostało rannych. Przerażeni klienci restauracji oraz obsługa obiektu schowali się w chłodni - podaje CNN. Nikt poza przedstawicielami gangu nie został jednak ranny.

Dzisiaj policja aresztowała 192 osoby związane z kilkoma okolicznymi gangami motocyklowymi, które brały udział w strzelaninie. Zatrzymani odpowiedzą na zarzuty działania w ramach przestępczości zorganizowanej.

Źródło: cnn.com, nytimes.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze