Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Stanisław Michalkiewicz trafił do szpitala. Jego stan jest ciężki

AS 9:38 6 kwietnia 2018
Telewizja Republika
Stanisław Michalkiewicz - publicysta, pisarz oraz były prezes Unii Polityki Realnej trafił do szpitala. Przedstawiciele czasopisma ,,Magna Polonia'' z którymi Michalkiewicz współpracuje poinformowali, że jest stan jest ciężki - ,,Bardzo prosimy modlitwę'' - napisano na oficjalnym profilu.

Internauci pytają z jakiego powodu Stanisław Michalkiewicz trafił do szpitala -  Nie mamy na tę chwilę upoważnienia do informowania o szczegółach. Stan chorobowy – odpowiadają przedstawiciele ,,Magna Polonia''. 

8 kwietnia Stanisław Michalkiewicz miał wziąć udział w spotkaniu otwartym organizowanym w lubelskim hotelu „Grand”. Kilka dnji temu pojawiły się jednak informacje, że zły stan zdrowia publicysty nie pozwala na zorganizowanie wydarzenia - Z powodów zdrowotnych spotkanie z red. Michalkiewiczem zostaje odwołane. Za utrudnienia przepraszamy. Nowy termin zostanie wkrótce przedstawiony – napisali organizatorzy na Facebooku.

Nie odbędzie się także spotkanie, do którego miało dojść w Świdniku -  Niestety ze względów zdrowotnych Pan Stanisław zmuszony był odwołać najbliższe spotkania w Świdniku i Lublinie. W najbliższym czasie przedstawię nowy termin spotkania – poinformował Bartłomiej Pejo, tamtejszy radny oraz działacz partii Wolność.

Z informacji, do których udało się dotrzeć portalowi wmeritum.pl wynika, iż Stanisław Michalkiewicz zachorował na zapalenie oskrzeli. Do tego dochodzą również problemy z sercem. 

Źródło: magnapolonia.pl wmeritum.pl

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze