Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Stanisław Karczewski: rodzina to nie polityczny worek do bicia. To podłość i nikczemność w najgorszym wydaniu

PR 10:53 24 października 2019
Telewizja Republika
Marszałek Senatu odniósł się do doniesień części mediów dot. księdza Tymoteusza Szydło. "Ataki na rodzinę byłej premier Beaty Szydło to podłość i nikczemność w najgorszym wydaniu. Każde uderzenie w naszych bliskich to cios poniżej pasa" - napisał na Twitterze Stanisław Karczewski.

 

 

- Rodzina to nie polityczny worek do bicia! Wszyscy, bez względu na polityczne poglądy, takie ataki powinniśmy mocno piętnować! - podkreślił we wpisie marszałek Senatu.

 

 

 

Podobnie na tę sytuację zareagował wcześniej premier Mateusz Morawiecki.

- Ataki na Beatę Szydło i jej najbliższych są haniebne i absolutnie niedopuszczalne. Rodzina jest i pozostanie w Polsce świętością. Dlatego wykorzystywanie jej do walki politycznej budzi odrazę. Wierzę, że autorzy tych fake-newsów i manipulacji poniosą konsekwencje - napisał premier we wtorek na Twitterze.

Pełnomocnik księdza Tymoteusza Szydło, mec. Maciej Zaborowski w oświadczeniu przekazał, że "całkowicie nieprawdziwe oraz zniesławiające są pojawiające się ostatnio w przestrzeni publicznej plotki dotyczące rzekomej przyczyny urlopu księdza Tymoteusza Szydło".

Zapowiedział także skierowanie do sądu prywatnych aktów oskarżenia i pozwów o ochronę dóbr osobistych wobec wszystkich podmiotów dalej rozpowszechniających nieprawdziwe informacje na temat przyczyn urlopu księdza Szydło.

 

Czytaj także:

Zabłocki: Polska nie pójdzie do przodu jak będziemy mieli dalej sędziów z poprzedniego układu

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Najnowsze