Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Standardy PiS i PO znacząco się różnią. Skompromitowany Gawłowski kadnydatem do Senatu. Neumann: zagłosowałbym na Gawłowskiego

PR 11:40 11 września 2019
twitter / Telewizja Republika
Standardy Prawa i Sprawiedliwości odbiegają od tych, prezentowanych prze PO. Niektórym nie przeszkadza to, że na kimś mogą ciążyć naprawdę ciężkie zarzuty. przykładem takiej sytuacji jest Stanisław Gawłowski. - Gdybym mieszkał w okręgu koszalińskim, to w wyborach do Senatu zagłosowałbym na Stanisława Gawłowskiego - powiedział w środę szef klubu PO-Koalicji Obywatelskiej Sławomir Neumann.

 

Sławomir Neumann przypomniał w rozmowie z portalem RMF24, że Gawłowski startuje jako niezależny kandydat do Senatu.

- Wierzę, że ta ocena, której się poddaje Gawłowski w Koszalinie będzie dla niego korzystna i ludzie go wybiorą - powiedział Neumann.

Pytany, czy namawiałby mieszkańców okręgu koszalińskiego, w którym kandyduje Gawłowski, do głosowania na niego - Neumann odpowiedział: "Gdybym tam mieszkał, to bym na niego zagłosował".

 

Stanisław Gawłowski jest jednym z oskarżonych w tzw. aferze melioracyjnej. Chodzi o nieprawidłowości przy 26 inwestycjach realizowanych przez Zachodniopomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie. W sprawie występuje łącznie 32 oskarżonych, z których ośmiu złożyło wnioski o dobrowolne poddanie się karze. Łącznie postawiono oskarżonym blisko 100 zarzutów. Te najistotniejsze dotyczą łapownictwa i tzw. prania brudnych pieniędzy. 

 

NOWE TAŚMY! Gawłowski: Nasz elektorat ch***wo potraktowaliśmy

CBA nie ma żadnych złudzeń. Gawłowski kłamie!

Źródło: RMF24, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.174/1) - PRZEMYSŁ POGARDY W POLSCE I KTO GO URUCHOMIŁ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze