Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Środa nie może wytrzymać ani minuty bez myśli o tym jak PiS niszczy demokrację! Skrytykowała feministkę za to, że ta pisze o księżycu

pmb 21:11 28 listopada 2018
Wikipedia/Radosław Cetra
„Jak ty Ludwiko możesz tak żyć zajmując się księżycem, podróżami i innymi dziwnymi sprawami nie angażując się w ogóle w politykę?” – grzmi Magdalena Środa na Facebooku. Jest to odpowiedź na posta Ludwiki Włodek w którym podziwia księżyc nad Warszawą.

„Ale niesamowity księżyc teraz nad Warszawą. Jak wielki żuk wywrócony na plecy” – napisała Ludwika Włodek, znana feministka, która słynie z tego, że chadza na Czarne Piątki i twierdzi, że „patriarchat zaczyna się od polowania”. Magdalena Środa postanowiła zaatakować kobietę.

„Jak ty Ludwiko możesz tak żyć zajmując się księżycem, podróżami i innymi dziwnymi sprawami nie angażując się w ogóle w politykę?” – grzmiała Środa.

„Ale co to znaczy "nie angażując się w ogóle w politykę"? Że powinnam teraz postować o zatrzymaniu Chrzanowskiego albo o liście ambasadorki USA i reakcji na niego Waszczykowskiego? To ja naprawdę wolę o księżycu. Ale tak, wkur*ia mnie wycofanie się z energii wiatrowej, boli codziennie niszczenie systemu edukacji, burdel w szkolnictwie wyższym, naziści skandujący hasła w centrum Warszawy i wiele innych rzeczy. Jednak ten księżyc jest naprawdę piękny dziś i warto wyjść na spacer się mu przyjrzeć” – odpowiedziała Włodek.

Źródło: facebook.com/niezalezna.pl/telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze