Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SPRAWDŹ pogodę na poniedziałek! Wakacji nad morzem nie zaliczysz do udanych...

am 9:32 22 lipca 2019
zdjęcie ilustracyjnepixabay.com
vW poniedziałek spodziewajmy się przelotnych opadów deszczu. Maksymalna temperatura nad morzem wyniesie 20 s.C, na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie 27 st.C.

W poniedziałek zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Na wschodzie, południu i w centrum kraju przelotne opady deszczu. Wiatr słaby i umiarkowany, na północnym wschodzie okresami dość silny, w porywach do 55 km/h, północno-zachodni.

„W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże, na północnym wschodzie rozpogodzenia. Miejscami, z wyjątkiem północnego i środkowego wschodu, opady deszczu. Temperatura minimalna od 12 st.C do 17 st.C, na Suwalszczyźnie i Podlasiu w czasie rozpogodzeń około 10 st.C. Wiatr na ogół słaby, nad morzem umiarkowany, północno-zachodni i zachodni” – podaje IMGW.

W Warszawie na ogół zachmurzenie umiarkowane. Maksymalna temperaruta wyniesie 25 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna 16 st.C. Wiatr słaby, północno-zachodni i zachodni. We wtorek temperatura wyniesie 22 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1009 hPa i będzie się wahać.

 

Źródło: IMGW, media

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze