Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sprawdź co nam grozi... i co o tym myślą Polacy. ZOBACZ KONIECZNIE nowy spot PiS

PR 13:47 14 kwietnia 2019
twitter.com/pisorgpl
Europosłowie Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki oraz Zbigniew Kuźmiuk skrytykowali polityków Platformy Obywatelskiej za pomysł wprowadzenia euro w Polsce. Politycy zaprezentowali także nowy spot.

 

Polityk na konferencji prasowej podkreślił, że Polacy nie chcą przyjąć europejskiej waluty, ale przywódcy PO forsują ten pomysł.

- Na spotkaniu Europejskiej Partii Ludowej lider Platformy, pan Grzegorz Schetyna, wręcz obiecał, że po ewentualnych zwycięskich wyborach rozpocznie wprowadzanie Polski do strefy euro - powiedział Ryszard Czarnecki.

- Dlaczego tego typu obietnice są na arenie międzynarodowej, a także krajowej deklarowane absolutnie wbrew woli Polaków? - pytał eurodeputowany PiS.

 

Ryszard Czarnecki postawił podczas konferencji pytanie, dlaczego Koalicja Europejska deklaruje na forum międzynarodowym wprowadzenie euro, chociaż nie ma na to zgody Polaków.

Europoseł Zbigniew Kuźmiuk skierował pytanie na konferencji do Grzegorza Schetyny "czy rzeczywiście chce wprowadzenia w Polsce euro, wbrew oczekiwaniom Polaków?"

- Tylko z własną walutą, jesteśmy w stanie gonić duże europejskie gospodarki. Z polskim złotym rozwijamy się dużo szybciej - powiedział polityk.

 

Prezes Jarosław Kaczyński podczas sobotniej konwencji PiS w Lublinie powiedział, że Polska nie może teraz wprowadzić europejskiej waluty, ponieważ byłoby to dla niej niekorzystne. Jarosław Kaczyński dodał, że po wyborach do Parlamentu Europejskiego PiS będzie w sprawie waluty euro postępowało "racjonalnie i zgodnie z interesami Polski".

 

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze