Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Spotkanie autorskie z Dorotą Kanią. Premiera jej najnowszej książki "Wschodni Gambit"

ASy 17:37 16 grudnia 2020
Dorota Kania i jej najnowsza książka "Wschodni Gambit"materiały prasowe
Dziś o godzinie 18:00 na stronie www.GazetaPolska.pl oraz na Facebooku Gazety Polskiej odbywało się spotkanie autorskie z Dorotą Kanią. Poprowadziła je Sylwia Krasnodębska.

Tematem spotkania była najnowsza książka red. Doroty Kani zatytułowana "Wschodni Gambit". Przedsprzedaż już ruszyła, książka dostępna do kupienia pod tym linkiem.

O książce:

Stefan Nilsen to niekwestionowany autorytet w dziedzinie specsłużb Europy Środkowo-Wschodniej, ekspert do spraw polityki Bałkanów, wybitny znawca tajników KGB i GRU – sowieckiego imperium zła, które w czasie zimnej wojny zniewoliło kraje Układu Warszawskiego.

"Wschodni Gambit" to książka o działaniach wywiadów, brudnych grach ludzi służb, wojnach, polityce i ogromnych pieniądzach. Stefan Nilsen wraz z najbliższymi współpracownikami z nieformalnego think tanku musi rozwikłać zagadkę, kto jest informatorem rosyjskich służb i kim jest dziennikarz zwerbowany przez ludzi z komunistycznego wywiadu. Profesor ma coraz mniej czasu, a zdrajca jest bardzo blisko…

O autorce:

Dorota Kania – dziennikarka, pisarka, reżyserka, scenarzystka. Absolwentka wydziału filozofii Akademii Teologii Katolickiej (obecnie Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego). Pracowała w „Super Expressie”, „Życiu”, tygodniku „Nowe Państwo”, Radiu Plus, TVP,„Życiu Warszawy”, „Wprost”, „Gazecie Polskiej”, „Gazecie Polskiej Codziennie”. Zastępca redaktora naczelnego portalu Niezależna.pl, redaktor naczelna Telewizji Republika. Autorka i współautorka książek i filmów dokumentalnych, w tym bestsellerowej serii "Resortowe dzieci".

sklep_promo_gambit_670

 

Źródło: Materiały prasowe

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze