Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Spektakularna akcja policyjnych "łowców cieni". Diler narkotykowy złapany na siłowni

mg 14:00 13 lipca 2016
policja.gov.pl
Policyjni „łowcy cieni” wspólnie z funkcjonariuszami kieleckiego CBŚP przeprowadzili na ul. Grzybowskiej w Warszawie akcję zatrzymania mężczyzny poszukiwanego listem gończym za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i handel narkotykami. Funkcjonariusze użyli granatów hukowych, by wykorzystać element zaskoczenia. Mężczyzna próbował uciekać, ale został szybko obezwładniony. Sebastiana W. najbliższe 4 lata spędzi za kratkami.

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 9 miesięcy, posługując się w tym czasie fałszywymi danymi. Policja wytropiła go na ul. Grzybowskiej w Warszawie, gdzie przebywał na siłowni.

Gdy wyszedł z budynku, policjanci zatrzymali go. W tym miejscu ruch pojazdów został chwilowo wstrzymany, a funkcjonariusze użyli granatów hukowych, by wykorzystać element zaskoczenia.

Zatrzymanie mężczyzny to kolejny cios wymierzony w zorganizowaną grupę przestępczą na Mazowszu, trudniącą się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Sebastianowi W. Prokuratura Okręgowa w Warszawie zarzuca wprowadzenie na rynek ponad 35 kg amfetaminy i prawie 1,5 kg kokainy.

Jak dotąd w sprawie prowadzonej przez kieleckie CBŚP, zatrzymano 12 podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Mają na swoim koncie zarzuty związane z obrotem narkotykami (ekstazy, marihuana, amfetamina, kokaina), wyłudzenia kredytów i wyłudzenia podatku VAT oraz oszustw leasingowych. 

Sprawę nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Źródło: policja.gov.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze