Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Specjalne Życzenia od Prezydenta Polski dla Telewizji Republika!

sm 14:59 20 grudnia 2019
Prezydent Polski Andrzej Duda przesłał redakcjom Telewizji Republika, „Gazety Polskiej” i portalowi niezalezna.pl, oraz wszystkim Czytelnikom i Widzom tych mediów specjalne życzenia z okazji Świat Bożego Narodzenia.

Szanowny Panie i Szanowni Panowie Redaktorzy!

Szanowni Pracownicy i Współpracownicy „Gazety Polskiej”, Portalu „Niezalezna.pl” oraz Telewizji Republika!

Szanowni Czytelnicy i Widzowie!

Składam Państwu oraz Państwa Bliskim serdeczniejsze życzenia błogosławionych, radosnych i pogodnych Świąt Narodzenia Pańskiego – a także wszystkiego, co najlepsze w nowym roku: zdrowia, pokoju i wszelkiej pomyślności w Państwa Rodzinach, miejscach pracy i wspólnotach sąsiedzkich, satysfakcji z nowych osiągnięć osobistych i zawodowych, a także dumy z wszechstronnego rozwoju i dobrej sławy naszej ukochanej Ojczyzny.

Za nami rok obfitujący w szczególnie ważne wydarzenia społeczne, polityczne i kulturalne. Był to kolejny rok dynamicznych przemian, z których wyłania się nowe oblicze Polski, Europy i świata. Znowu przekonaliśmy się, że żyjemy w epoce, w której sprawnie pozyskane, dostępne, obiektywnie zaprezentowane i kompetentnie skomentowane informacje są na wagę złota.

Tym gorącej dziękuję za Państwa niezastąpioną służbę Polakom i naszej Rzeczpospolitej. Dziękuję Twórcom publikacji i audycji „Gazety Polskiej”, Portalu „Niezalezna.pl” oraz Telewizji Republika – ale też ich wiernym Odbiorcom i Wspierającym. Razem tworzą Państwo społeczność, która chroni i propaguje wartości, na których opiera się dzisiaj każdy prawdziwie demokratyczny, nowoczesny i dobrze prosperujący kraj. Czyli prawa człowieka, wolność słowa, patriotyzm, obywatelską lojalność oraz dobro wspólne jako cel polityki i debaty publicznej. A także autentyczne, wypróbowane przez wieki korzenie etyki, obyczajowości oraz naszej narodowej i cywilizacyjnej tożsamości.

Niech rok 2020 przyniesie Państwu jak najwięcej powodów do radości w życiu prywatnym i zawodowym. Niech będzie to dobry czas dla Polski i dla każdego z Państwa osobiście.

Wesołych Świąt i do siego roku!

Z wyrazami szacunku

Andrzej Duda

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze