Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sondaż dla opozycyjnego medium i totalna depresja! PiS ma w nim 40 proc. poparcia. KOD-ziarze jęczą!

sm 21:32 6 maja 2018
Portal KOD-ziarzy chciał pokazać, że w Polsce nie ma już przyzwolenia dla PiS, a tu taka niespodzianka. Prawie 40 proc. respondentów w sondażu IPSOS wyraziło opinię, że Prawo i Sprawiedliwość po wyborach parlamentarnych w 2019 roku będzie nadal rządziło samodzielnie.

Tylko 26 proc. badanych dla portalu oko.press twierdzi, że ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego po kolejnych wyborach parlamentarnych będzie musiało oddać władzę.

W kolejne wyborcze zwycięstwo najbardziej wierzą sympatycy PiS. Aż 68 proc. z nich twierdzi, że partia utrzyma większość w Sejmie, a kolejne 23 proc. uważa, że będzie sprawować rządy koalicyjne. Tylko 2 proc. sympatyków PiS sądzi, że ugrupowanie straci władzę.

O sukcesie partii rządzącej przekonani są także wyborcy Wolności (45 proc. za utrzymaniem samodzielnych rządów i 41 proc. za koalicyjnymi), ruchu Kukiz'15(odpowiednio: 32 i 41 proc.), Razem (28 i 32 proc.), a także PSL (27 i 52 proc.).

No cóż, PiS będzie rządzić bo rządzi dla Polaków a nie dla siebie. Ta sztuka obca jest tym z PO, PSL czy Nowoczesnej. Warto być po prostu przyzwoitym i nie pluć na Polskę! 

 

Źródło: Oko Press

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze