Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Solidarność” wyjdzie na ulice i policzy się z KOD-em!

MD 16:33 19 grudnia 2016
Telewizja Republika
- Nie będziemy się biernie przyglądać. Przygotowujemy się do wyjścia na ulice i policzenia się. Dzisiaj widzimy, jak niektóre media podają informacje, że kilkaset, dwa tysiące, kilkadziesiąt osób protestuje. My ich czapkami nakryjemy! - powiedział dziś przewodniczący NSZZ „Solidarność” Piotr Duda w TVP Info.

Dziś w studiu TVP Info Piotr Duda komentował panującą w kraju sytuację, gdy opozycja parlamentarna blokuje mównicę sejmową, a opozycja parlamentarna manifestuje pod Sejmem przeciwko polskiemu rządowi.

- Dzisiaj otrzymuję setki telefonów. Ludzie pytają: Piotr, co robimy. Nie będziemy się biernie przyglądać. Przygotowujemy się do wyjścia na ulice i policzenia się. Jeśli druga strona chce się policzyć na ulicy, to się policzymy. Dzisiaj widzimy, jak niektóre media podają informacje, że kilkaset, dwa tysiące, dziesiątki osób protestuje. Ile jest tych dziesiątek – jedna czy dwie? My ich czapkami nakryjemy! - powiedział Piotr Duda.

- Jeżeli chcą mieć konfrontację, to my jesteśmy na tę konfrontację przygotowani. My nie pozwolimy na to – będziemy bronić demokratycznych zasad wyboru. Ten rząd i prezydent ma mandat do sprawowania władzy – przypomniał przewodniczący Solidarności.

 

 

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ (PUBLICYSTA) - NIE WRÓŻĘ ROKOSZOWI SĘDZIOWSKIEMU WYGRANEJ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze