Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sojusz Kukiza i Biedronia? „Gdyby Biedroń nie przeszedł wcześniej przez SLD i Ruch Palikota, to byłbym zainteresowany współpracą...”

pmb 9:24 5 lutego 2019
Wikimedia Commons
Gdyby pan Biedroń był rzeczywiście osobą świeżą, a nie przeszedł wcześniej przez SLD i Ruch Palikota, to wtedy bardzo bym się zainteresował współpracą w pewnych w kwestiach – powiedział Paweł Kukiz w wywiadzie dla RMF FM.

O jakich kwestiach mówił Kukiz? – Namawiałbym go do sprawy wzmocnienia demokracji bezpośredniej – przekonywał polityk.

Dziennikarz prowadzący audycję zapytał Pawła Kukiza o jego nieobecność w ostatnim czasie w mediach. Polityk mówił o... drzemce. – Chciałem przespać te wszystkie zawirowania i nieetyczne sytuacje po śmierci Pawła Adamowicza. Nie chciałem uczestniczyć w tej – teoretycznie – walce z mową nienawiści, a w praktyce dalszym nakręcaniu konfliktów między Polakami – podkreślił Kukiz.

Kukiz postawił diagnozę podziałów której rozrywają Polskę. Mówił o tzw. konstrukcji ustrojowej. – Trzeba będzie poczekać aż do momentu, gdy ludzie nie zrozumieją, że te wszystkie zdarzenia, z którymi mamy do czynienia, wynikają z konstrukcji ustrojowej.

Według niego ta konstrukcja prowadzi do wszystkich złych emocji, które targają narodem. – Stąd się rodzi frustracja, mowa nienawiści, uprzywilejowana pozycja mediów i polityków – wymieniał.

Źródło: RMF FM/wpolityce.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze