Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sobolewski pyta posłankę KO: skoro polska polityka nie jest gotowa na uczciwą Kidawę-Błońską, czy to znaczy że Trzaskowski jest nieuczciwy?

M.N. 10:17 15 maja 2020
Zdjęcie ilustracyjne / Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska
Skoro posłanka KO Izabela Leszczyna mówiła, że polska polityka nie jest gotowa na Małgorzatę Kidawę-Błońską, na polityka zupełnie uczciwego, to oznacza, że Rafał Trzaskowski nie jest uczciwy? - stwierdził na Twitterze szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.

Małgorzata Kidawa-Błońska w piątek na briefingu w Sejmie zapowiedziała, że nie będzie brała udziału w wyborach prezydenckich. Zbierający się w piątek przed południem zarząd Platformy Obywatelskiej ma podjąć decyzję w sprawie wymiany kandydata na prezydenta. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowym kandydatem ma zostać prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Posłanka KO Izabela Leszczyna stwierdziła w piątek rano w radiu TOK FM, iż jest "o tym głęboko przekonana, że polska polityka, polscy politycy, chyba nie są gotowi na Małgorzatę Kidawę-Błońską". "Nie jesteśmy gotowi na polityka zupełnie uczciwego, polityka, który nie kalkuluje, nie kombinuje, ale po prostu mówi jak jest" - dodała.

 

Do jej wypowiedzi odniósł się w mediach społecznościowych szef Komitetu Wykonawczego PiS. "Mam pytanie do pani Leszczyny, która powiedziała +Polscy politycy nie są gotowi na Kidawę-Błońska, polityka zupełnie uczciwego+. Skoro Trzaskowski ma być lepszy, czyli nie jest uczciwy? Wie Pani o czymś o czym my nie wiemy?" - napisał Sobolewski na Twitterze.

Źródło: PAP, Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze