Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Śmiszek w alternatywnej rzeczywistości. "Wsiedliśmy z Robertem na pokład, pół samolotu skandowało: Wiosna, Wiosna!"

pmb 20:21 7 czerwca 2019
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Rzeczpospolita TV
Krzysztof Śmiszek, który prywatnie jest partnerem Roberta Biedronia, udzielił wywiadu portalowi naTemat. – Wsiedliśmy z Robertem na pokład samolotu Ryanaira do Włoch. Okazało się, że wśród pasażerów, głównie zresztą młodych ludzi, są dziewczyny lecące na wieczór panieński. Rozpoznały nas, podeszły i zaczęły robić sobie z nami selfie. A potem pół samolotu skandowało "Wiosna! Wiosna!" – opowiadał polityk Wiosny.

Śmiszek opowiedział jak ciężka to była kampania. – Podczas tej kampanii zdarłem dwie pary butów i schudłem kilka kilo. Spędziłem setki godzin na spotkaniach z wyborcami i w podróży. Rozdawałem ulotki w słońce i deszcz, odpowiadałem na wszystkie pytania, dostawałem życzenia powodzenia, ale i zdarzyło się, że ktoś na mnie napluł.

Polityk odniósł się do wystąpienia Donalda Tuska w Gdańsku. – Słuchałem tego wystąpienia, Donald Tusk udzielił opozycji dobrych rad, tyle że to samo mówi Robert Biedroń. Różnica polega na tym, że w przypadku Tuska mówi się o politycznym geniuszu, a szef Wiosny jest obiektem medialnych drwin.

Zobacz także: Śmiszek, partner Biedronia zapewnia! „Zawsze staliśmy po stronie praw człowieka i tych, którzy byli wykluczeni” 

Śmiszek opowiedział również o pewnej sytuacji w samolocie. – Wsiedliśmy z Robertem na pokład samolotu Ryanaira do Włoch. Okazało się, że wśród pasażerów, głównie zresztą młodych ludzi, są dziewczyny lecące na wieczór panieński. Rozpoznały nas, podeszły i zaczęły robić sobie z nami selfie. A potem pół samolotu skandowało "Wiosna! Wiosna!". 

Źródło: natemat.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze