Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Śmiszek, partner Biedronia zapewnia! „Zawsze staliśmy po stronie praw człowieka i tych, którzy byli wykluczeni”

pmb 17:05 26 kwietnia 2019
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Rzeczpospolita TV
Potrzebna jest Wiosna, która wprowadza ludzi bez giętkich kręgosłupów. Oprócz pięknych słów, liczy się wiarygodność w głoszeniu tych haseł. Zawsze staliśmy po stronie praw człowieka i tych, którzy byli wykluczeni – powiedział Krzysztof Śmiszek z partii Wiosna.

– Jeśli Platforma Obywatelska mówi dużo o praworządności, Trybunale Konstytucyjnym, prawach kobiet, prawach mniejszości, rozwiązaniach socjalnych, to my pytamy o ich wiarygodność – stwierdził lider listy partii w okręgu dolnośląsko-opolskim.

– Boli mnie to, że zmienia się ustawę w sposób niezgodny z podstawowymi zasadami państwa prawa, określonego zarówno w konstytucji jak i w traktatach europejskich. Rozmawiajmy o takich zmianach. Trzymam kciuki za Marka Kubalę i za wszystkich, którzy walczą o swoje prawa. Należy stworzyć takie procedury, gdzie złamane prawa obywatelskie, nawet przez sąd, będą mogły spotkać się z odpowiednią rekompensatą – mówił.

– Dlatego potrzebna jest Wiosna, która wprowadza ludzi bez giętkich kręgosłupów. Oprócz pięknych słów, liczy się wiarygodność w głoszeniu tych haseł. Zawsze staliśmy po stronie praw człowieka i tych, którzy byli wykluczeni.

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.167/1) - SKĄD KWAŚNIEWSCY MAJĄ MILIONY?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze