Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Śmierć Polaka na granicy białorusko-polskiej. "Siedział w samochodzie. Myśleliśmy, że śpi"

ds 15:52 24 października 2017
Zdj. ilustracyjnewikipedia/Rafał Wioana/CC BY-SA 3
Do zdarzenia doszło po białoruskiej stronie przejścia granicznego Bruzgi-Kuźnica Białostocka. Mężczyzna najprawdopodobniej zmarł w swoim samochodzie – inni kierowcy myśleli, że 44-latek zasnął.

W kolejce do przejścia granicznego z Białorusi do Polski stało ok. 80 samochodów. W pewnym momencie okazało się, że sznur samochodów nie posuwa się dalej, gdyż blokuje ich jeden pojazd. Kierowcy poszli zobaczyć, co się dzieje z pasażerami.W samochodzie zobaczyli mężczyznę z zamkniętymi oczami.

Z początku sądzono, że około 40-letni mężczyzna śpi. Szybko jednak okazało się, że nie ma pulsu. Na miejsce wezwano pogotowie i policję. Według wstępnych ustaleń, do śmierci mężczyzny mógł przyczynić się zakrzep.

Białorusini obecni na miejscu wskazują jednak, że służby nie zachowały się należycie. – Nawet go nie przykryli, wszyscy patrzyli na jego ciało. To jest obraźliwe wobec zmarłego – mówił świadek tego zdarzenia. Mężczyznę zidentyfikowano jako 44-letniego Polaka. Informacje o jego śmierci przesłano do konsulatu RP na Białorusi.

Źródło: RMF24.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze