Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Słoikowa wszawica serwisu Agory

13:29 2 listopada 2013
Od wczoraj nie milkną echa publikacji portalu gazeta.pl. Dziennikarz serwisu „edziecko” oskarżył osoby przyjeżdżające do Warszawy z prowincji o spowodowanie wszawicy.

„Tylko trzy razy do roku wpadają na wakacje do miasta. Okres powakacyjny, pobożonarodzeniowy i powielkanocny to czas ferii, w trakcie których młode wszy zaznajamiają się z architekturą urbanistyczną" - pisał Marcin Sztetter.

Artykuł portalu spółki Agora wywołał na Twitterze istną burzę. Komentatorzy nie pozostawili na jego autorze i redakcji suchej nitki. Gazecie.pl wytykano brak konsekwencji i ksenofobię maskowaną szczytnymi hasłami: „Słoiki nie poszły na referendum bo mają wszy. I WSZYstko jasne. Z drugiej strony nie nie dzielmy ludzi, Warwszawa da się lubić!”.

Dziennikarz portalu gazeta.pl pisał o czystym, prywatnym przedszkolu, do którego wszy przywożą mieszkańcy brudnej prowincji. Nazwał je wprost „wszami słoikowymi”.

Kiedy zamieszanie w Internecie osiągnęło niespotykane rozmiary, portal Agory zdjął artykuł ze strony i zamieścił przeprosiny:

Przepraszamy Wszystkich Czytelników, którzy poczuli się nim dotknięci i urażeni.
Szanowni Czytelnicy!,
Bardzo przepraszamy za opublikowanie tekstu, który znajdował się pod tym adresem. 
Nie powinien zostać opublikowany, nie wyraża też stanowiska redakcji.
Wszystkich, którzy poczuli się nim urażeni bardzo przepraszamy.
Z poważaniem
redakcja Edziecko.pl

mm, TV Republika, fot. Twitter, edziecko.pl

Źródło:

Wczytuję ocenę...
TAGI:


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze