Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sławomir Neumann pije w pracy? "Jestem świadomy tego co robię"

A.N 10:47 13 listopada 2019
Wikimedia Commons
We wtorek miało miejsce inauguracyjne posiedzenie Sejmu i Senatu. Dzień był emocjonujący, ale też na pewno męczący dla parlamentarzystów. Sławomir Neumann w przerwie między głosowaniami poszedł na obiad do pobliskiej restauracji. Dziennikarze "Faktu" zwrócili jednak uwagę, że Neumann raczył się piwem. Były przewodniczący PO-KO. – Mam 18 lat i mogę wypić piwo do obiadu. Jestem świadomy tego co robię – tłumaczy.

We wtorek odbyło się inauguracyjne posiedzenie Sejmu IX kadencji. Wczoraj odbył się m.in. wybór marszałka, którym została Elżbieta Witek. Posłowie wysłuchali też mowy inauguracyjnej prezydenta Andrzeja Dudy oraz marszałka seniora Antoniego Macierewicza. 

Dziennik Fakt  zauważył, że w przerwie między głosowaniami poseł Koalicji Obywatelskiej Sławomir Neumann wybrał się na obiad do sąsiadującego z Sejmem bistro gdzie do obiadu zamówił belgijskie piwo, po czym wrócił na obrady.

Polityk nie widzi w tym nic złego:

— Mam 18 lat i mogę wypić piwo do obiadu. Jestem świadomy tego co robię — wyjaśnia.

Okazuje się, że także inni politycy PO (m.in. Agnieszka Pomaska, Sławomir Nitras, Paweł Olszewski oraz Cezary Tomczyk) wybrali się do restauracji przy ul. Wiejskiej. 

— Wspólnie posilili się specjałami tajskiej kuchni oraz czymś jeszcze. Później w doskonałych humorach wrócili do Sejmu — czytamy w tabloidze.

Źródło: Do rzeczy/ wPolityce / media / Twitter/ Fakt

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze