Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ślady leków psychotropowych w organizmie Kosteckiego

M.N. 8:43 21 września 2019
W organizmie Dawida Kosteckiego wykryto obecność dwóch silnych leków: przeciwdepresyjnego Citalopramu i przeciwpsychotycznego Ketrelu – ustalił portal tvp.info.

Informację portalu tvp.info potwierdziła prokuratura, która jednak nie chciała ujawnić, jakie lekarstwa zażywał Kostecki. Nasze źródła twierdzą, że są to Ketrel, Citalopram oraz Depakine Chrono. 

– Z ustaleń śledztwa wynika, że Dawid Kostecki zgodnie z zaleceniami lekarza psychiatry przyjmował leki, mające na celu normalizację obniżonego nastroju. Uzyskana opinia toksykologiczna potwierdziła obecność tych leków w organizmie Dawida Kosteckiego, a ich stężenie mieściło się w ramach stężeń terapeutycznych, wynikających z zaleceń lekarza psychiatry – powiedział Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga. 

Prokurator Saduś zwrócił uwagę, że zgromadzona przez śledczych dokumentacja medyczna oraz zeznania części świadków wskazują, że „Kostecki znajdował się w obniżonym nastroju psychicznym”. W połowie lipca 2019 r. korzystał z pomocy psychiatry oraz psychologa, do których zgłosił się zgłaszając kłopoty ze snem, co jako pierwszy ujawnił portal tvp.info. 

„Cygan” miał być spokojny i nie zgłaszać żadnych problemów psychicznych. Z naszych ustaleń wynika, że po przepisaniu Kosteckiemu wspomnianych już leków, psychiatra nie dała służbie więziennej żadnych zaleceń co do boksera. Lekarka ponoć zauważyła, że bokser był w obniżonym nastroju, ale nie był przygnębiony. I na nic się nie skarżył. 

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze