Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Składali propozycje seksualne 14-latkowi na forum internetowym!

M.N. 12:00 20 czerwca 2019
Thinkstock / Wikimedia Commons
Skandynawskie forum internetowe społeczności LGBTQ o nazwie Qruiser zablokowało konta 40 mężczyzn, którzy składali propozycje seksualne 14-letniemu chłopcu. Wśród nich był działacz fundacji organizującej Paradę Równości w Sztokholmie - pisze w środę "Svenska Dagbladet".

Dziennikarze tej szwedzkiej gazety przeprowadzili prowokację dziennikarską, polegającą na wymyśleniu postaci 14-letniego Davida, który właśnie miał odkryć w sobie homoseksualizm. Jak pisze "Svenska Dagbladet", poprzez internetowe forum społeczności LGBTQ oraz ułatwiającą spotkania aplikację Grindr wielu mężczyzn składało chłopcu seksualne propozycje oraz wysyłało zdjęcia swoich organów płciowych. 

Sądzili oni, że są anonimowi, ale gazecie udało się ponad 30 z nich zidentyfikować. Był wśród nich m.in. szef fundacji Stockholm Pride, organizującej doroczną Paradę Równości w Sztokholmie. Według gazety mężczyzna rozmawiał z chłopcem o seksie BDSM i zaproponował 14-latkowi, że "wszystkiego go nauczy". Prosił go o przesłanie zdjęć i filmu swojego ciała. Wśród tych, którzy rozmawiali z Davidem o seksie był wysoki urzędnik szwedzkiego MSZ, a także emerytowany nauczyciel. Kilka z tych osób było wcześniej skazanych za nadużycia seksualne wobec dzieci. 

Po ujawnieniu serii reportaży o Davidzie i jego rozmówcach w "Svenska Dagbladet" internetowe forum Qruiser zamknęło konta 40 mężczyzn, którzy rozmawiali z chłopcem. Ogólnie, jak pisze gazeta, z podstawionym przez dziennikarzy nastolatkiem skontaktowało się 100 mężczyzn. Żaden z nich nie zgłosił administratorowi strony, że użytkownik forum ma jedynie 14 lat.

Źródło: "Svenska Dagbladet"

Wczytuję ocenę...
TAGI:


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze